Genel

R10.net Üyelik Alımı Kısa Süreliğine Aktif!

Duyuru

Türkiye’nin en büyük webmaster forumu R10.net, yalnızca sınırlı süreliğine üyelik alımlarını manuel onay şeklinde açtı!

Editör notu: Sponsor / reklam içeriğidir.

R10.net

Türkiye’nin en büyük webmaster forumu R10.net, yalnızca sınırlı süreliğine üyelik alımlarını manuel onay şeklinde açtı!

642166924
3922290481

R10.net Üyelik Şartları

  1. Üyelik formunu doğru bilgilerle tamamlayın. Çünkü her şey onaydan geçecek. Yanlış girilen bilgiler otomatik T.C. kimlik kontrolü sırasında sorun yaratır ve üyeliğiniz tamamlanmaz. E-posta adresiniz sürekli kullandığınız bir adres olmalı. Üyelik girişlerinde kullanıcı adı yerine e-posta kullanılmakta.
  2. Boş bir kağıda üstteki örnek gibi en üste R10.net yazıp altına üye olmak istediğiniz günün tarihini yazın. Bu kağıtla birlikte yüzünüzün net gözükeceği şekilde çektiğiniz öz çekim (selfie) fotoğrafınızı Öz Çekim alanından “Dosyayı Seçin” kısmına yükleyin. Öz çekim yükleme alanının hemen altında bulunan uyarıları dikkatlice okuduktan sonra KVKK metnini kabul ederek kayıt formunu doldurup işlemlerinizi tamamlayın.

Bu selfie neden isteniyor diyen arkadaşlar çıkabilir. Geçen yıl bu tarz sorular çok soruldu. R10.net bir banka değil fakat insanların kendi aralarında günde ortalama 1 Milyon TL üzerinde ticaret yaptığı, Türkiye’nin hemen hemen bir çok dijital işlerinin buradan döndüğü çok büyük bir platform. Bu sebeple sizleri kabul ederken mevcut üyelerin güvenliği de ön planda tutulmak zorunda. KVKK Aydınlatma Metni ve Veri Güvenliği için verilerin nasıl saklanacağı, nasıl işleneceği net bir şekilde size kayıt sırasında gösterilecektir.

  1. Formu tamamen bitirip tamamladıktan sonra hesabınıza Giriş yapın ve ardından telefon doğrulamanızı yapın.
  2. Üyeliğinizin aktifleşmesi için Mail’e gelecek olan aktivasyonu tıklayın.

Sizin işlemleriniz bu kadar. 🙂 Yukarıdaki işlemlerin ardından gerisini R10.Net’in güçlü ekibi halledecek.

  1. Yöneticiler tarafından manuel kontrol sonrası onaylama, yeniden resim isteme talebi yada üyelik kabul edilmeme durumu size gün içerisinde SMS olarak bildirilecektir. Eğer olumsuz olursa yüklediğiniz fotoğraf ile ilgili bir sıkıntı var demektir tekrar giriş yaparak yeni fotoğraf yükleyebilirsiniz.
  2. Talebiniz değerlendirmeye alındıktan sonra SMS olumlu gelir ise üyeliğiniz onaylanmış demektir. R10.net’e E-posta adresiniz ve belirlediğiniz şifre ile giriş yapın. Sonrasında karşınıza sms onay ekranı çıkacak telefon numaranızı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra SMS doğrulama işlemini yapmalısınız.

SMS doğrulama işlemini yapmadan hiçbir sayfaya giriş izniniz bulunmaz. Tüm şıkları doğru şekilde yapan herkesin üyelikleri onaylanacaktır.

R10.net’e üyelik için tıklayın.

R10.net’e üye olmak isteyen arkadaşlarınıza, tanıdıklarınıza bilgi verebilirsiniz.

Yukarı