Great Battle
Minimum seviye: 67
Başlangıç: [Base Advance Guard] Crable
[Base Advance Guard] Krujed
Görev sayısı: 10
Önceki seri: Legless Devil
Sonraki seri: Prophetic Poetry of Light

Great Battle chat görevleri, 67. seviyede Ronark Land Base‘de açılan ve 10 görevden oluşan bir chat görevleri serisidir.


[Great Battle] War Clouds over the Stronghold

Ronark Land Base’de town’da bulunan [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed ile konuşarak Great Battle chat görevleri serisini başlatıyoruz.

[Great Battle] The First Day: Struggle

[Great Battle] The First Day: Struggle

Serinin ikinci görevi [Great Battle] The First Day: Struggle‘da, [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed bizden 40 tane Guard öldürmemizi istiyor.

İstenen sayıda Guard’ı öldürdükten sonra görevi [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed‘e teslim ederek 5.000.000 EXP ve 100 NP ödülümüzü alıyoruz.

[Great Battle] The Second Day: Revive

[Great Battle] The Second Day: Revive

Serinin üçüncü görev [Great Battle] The Second Day: Revive‘da, [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed bu kez bizden 30 tane Elite Guard öldürmemizi istiyor.

İstenen sayıda Elite Guard’ı öldürdükten sonra görevi [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed‘e teslim ederek 5.000.000 EXP ve 30.000 Coin ödülümüzü alıyoruz.

[Great Battle] The Third Day: Counterattack

[Great Battle] The Third Day: Counterattack

[Great Battle] The Third Day: Counterattack görevine geldiğimizdeyse [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed bu kez 10 tane düşman oyuncu öldürmemizi isteyecek.

PK’mızı attıktan sonra görevi [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed‘e teslim ederek 2.000.000 EXP ve 100 NP ödülümüzü alıyoruz.

[Great Battle] The Fourth Day: Defeat

Serinin beşinci görevi [Great Battle] The Fourth Day: Defeat‘te, [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed bu kez de bizden 30 tane Scouting Soldier öldürmemizi isteyecek.

İstenen sayıda Scouting Soldier öldürdükten sonra görevi [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed‘e teslim ederek 2.000.000 EXP, 30.000 Coin ödülümüzü alıyor ve bir sonraki görev [Great Battle] The Fifth Day: Victory ile birlikte, onun için gereken Victory Report eşyasını alıyoruz (görev eşyası için envanterinizde yer olduğundan emin olun, bug’a girmesin).

Victory Report

[Great Battle] The Fifth Day: Victory

Serinin altıncı görevi [Great Battle] The Fifth Day: Victory için, envanterimize gelen Victory Report‘u, El Morad Castle’da bulunan [Captain] Folkwein / Luferson Castle’da bulunan [Captain] Fargo‘ya teslim ediyor ve 50.000 EXP, 10.000 Coin ödülümüzü alıyor ve bir sonraki görev [Great Battle] The Sixth Day: Coexistence ile birlikte, bu görev için gereken Peace Treaty eşyasını alıyoruz (yine uyaralım, görev eşyası için envanterinizde yer olduğundan emin olun, bug’a girmesin).

Peace Treaty

[Great Battle] The Sixth Day: Coexistence

Serinin yedinci görevi [Great Battle] The Sixth Day: Coexistence‘da, Ronark Land Base’deki [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed‘e görev eşyamız Peace Treaty‘yi teslim ediyor ve 50.000 EXP ile 10.000 Coin ödülümüzü alıyoruz.

[Great Battle] Two Dogs Fight For a Bone, and a Third Runs Away With It

Sekizinci görevimiz [Great Battle] Two Dogs Fight For a Bone, and a Third Runs Away With It‘te [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed ile konuşuyoruz. Konuştuktan sonra bize dokuzuncu görevimiz [Great Battle] Sovereign in Collusion with Evil‘ı verecek.

[Great Battle] Sovereign in Collusion with Evil

[Great Battle] Sovereign in Collusion with Evil

Serinin dokuzuncu görevi [Great Battle] Sovereign in Collusion with Evil‘da, El Morad Castle’a giderek [Captain] Folkwein / Luferson Castle’a giderek [Captain] Fargo ile konuşuyoruz. [Captain] Folkwein / [Captain] Fargo bize serinin son görevi [Great Battle/Boss] The End of the Tyrant‘ı verecek.

[Great Battle/Boss] The End of the Tyrant

[Great Battle/Boss] The End of the Tyrant

Geldik Great Battle serisinin sonuna. [Captain] Folkwein / [Captain] Fargo, [Great Battle/Boss] The End of the Tyrant görevinde bizden Eslant’a giderek [Tyrant] Breth (El Morad Eslant: 747,776, Karus Eslant: 930,633) adlı boss’u öldürmemizi ve düşüreceği Evidence of Contract eşyasını kendisine getirmemizi istiyor.

Evidence of Contract

Boss’u öldürüp Evidence of Contract’ı aldıktan sonra görevi [Captain] Folkwein / [Captain] Fargo’ya teslim ediyor ve 22.000.000 EXP, 100 NP ve 2 Certificate of Victory ödülümüzü alıyoruz.

Ve böylelikle Great Battle chat görevleri serisi sonlanıyor.


Diğer Knight Online görevlerine sıralı bir şekilde buradan ulaşabilirsiniz.

Legless Devil Prophetic Poetry of Light