Hidden Truth
Minimum seviye: 64
Başlangıç: [Ascetic] Tabeth
[Ascetic] Veda
Ön gereklilik: Failed Mission
Görev sayısı: 10
Toplam exp: 59.125.000
Önceki seri: Failed Mission
Sonraki seri: Regained Truth

Hidden Truth chat görevleri, 64. seviyeden itibaren Eslant’ta [Ascetic] Tabeth / [Ascetic] Veda NPC’leri tarafından başlatılan ve [Captain] Falkwine / [Captain] Fargo‘da sonlanan bir chat görevleri serisidir.

Bilgilendirme

Hidden Truth görev serisine başlamak için, öncelikle 11 görevden oluşan Failed Mission görev serisini tamamlamış olmanız gerekiyor.

10 görevden oluşan Hidden Truth chat görevleri, toplamda 59.125.000‬ EXP kazandırmaktadır.


[Hidden Truth] Hero’s Request

[Hidden Truth] Hero's Request

Görev serisini başlatmak için Eslant town’da bulunan [Ascetic] Tabeth / [Ascetic] Veda ile konuşarak [Hidden Truth] Hero’s Request’i alıyoruz.

[Hidden Truth] Find the Vestige

[Hidden Truth] Find the Vestige

[Ascetic] Tabeth / [Ascetic] Veda‘dan alacağımız [Hidden Truth] Find the Vestige görevinde bizden Valley Surveillance Scout (Eslant: 473, 379) ile konuşmamız isteniyor.

[Hidden Truth] Secure Access Road I

[Hidden Truth] Secure Access Road I

[Hidden Truth] Secure Access Road I görevinde Valley Surveillance Scout bizden 40 tane Raven Harpy öldürmemizi istiyor.

Öldürdükten sonra görevi kendisine teslim ederek görev shell’imizi ve bunun yanı sıra 2.000.000 EXP ve 50 NP ödülümüzü de alıyoruz.

[Hidden Truth] Secure Access Road II

[Hidden Truth] Secure Access Road II

Bir sonraki görev olan [Hidden Truth] Secure Access Road II‘de Valley Surveillance Scout bu sefer 30 Crimson Wing ve 30 Falcon öldürmemizi istiyor.

30’ar tane Crimsong Wing ve Falcon öldürdükten sonra görevi teslim ederek görev shell’i, 2.000.000 EXP ve 50 NP ödülümüzü alıyoruz.

[Hidden Truth] Secure Access Road III

[Hidden Truth] Secure Access Road III

Sıradaki görevimiz [Hidden Truth] Secure Access Road III‘te bu sefer de 30 Stone golem öldürmemiz isteniyor.

İstenilen sayıda Stone golem öldürdükten sonra görevi Valley Surveillance Scout‘a teslim ederek 5.000.000 EXP, 50.000 Coin ve 50 NP ödülümüzü alıyoruz.

[Hidden Truth] Ready to Access

[Hidden Truth] Ready to Access’te, [Ascetic] Tabeth / [Ascetic] Veda ile konuşmamız isteniyor. Town’da bulabilirsiniz.

[Hidden Truth] Bitter Retaliation!

[Hidden Truth] Bitter Retaliation!

[Hidden Truth] Bitter Retaliation! görevinde [Ascetic] Tabeth / [Ascetic] Veda bizden görevi kabul ettikten sonra envanterimize gelen Offense Preparation Plan‘ı [Advisor] Nez (El Morad Castle: 1702, 315) / [Advisor] Herga (Luferson Castle: 342, 1737) adlı NPC’ye teslim ettikten sonra, ardından [Captain] Falkwine (1644, 333) / [Captain] Fargo (411, 1720) ile konuşmamız isteniyor.

[Hidden Truth] Report to Councilor

[Hidden Truth] Report to Councilor

[Hidden Truth] Report to Councilor görevinde, envanterimize gelen Battle Entry Request’i [Advisor] Nez‘e (1702, 315) / [Advisor] Herga‘ya (342, 1737) teslim etmemiz isteniyor.

[Advisor] Nez / [Advisor] Herga ile konuşup görevi teslim ettiğimizde envanterimize Battle Entry Order gelecek ve bununla birlikte de 125.000 EXP kazanacağız. Battle Entry Order bir sonraki görevde lazım olacak, saklayın.

[Hidden Truth] I do permit your participation

[Hidden Truth] I do permit your participation

[Hidden Truth] I do permit your participation‘da Nez / Herga’dan alacağımız Battle Entry Order‘ı [Captain] Falkwine / [Captain] Fargo‘ya teslim etmemiz isteniyor.

Görevi tamamladığımızda 125.000 EXP ve 30.000 Coin kazanacağız.

[Hidden Truth/Boss] Barbarian King

[Hidden Truth/Boss] Barbarian King

[Hidden Truth/Boss] Barbarian King‘de [Captain] Falkwine / [Captain] Fargo bizden Eslant’ta bulunan [Barbarian King] Marsil‘den (141,79) düşen Secret Mail from Garoland eşyasını istiyor.

Boss’u öldürüp gereken eşyayı aldıktan sonra görevi [Captain] Falkwine / [Captain] Fargo‘ya teslim ederek 50.000.000 EXP, 150 NP ve 2 Certificate of Victory ödülümüzü alıyoruz.


Bununla birlikte Hidden Truth chat görevleri serisinin sonuna geliyoruz. Seri boyunca toplamda 59.125.000‬ exp kazanmış olduk.

Diğer Knight Online görevlerine sıralı bir şekilde buradan ulaşabilirsiniz.

Failed Mission Regained Honor