Legless Devil
Minimum seviye: 66
Başlangıç: [Base Advance Guard] Crable
[Base Advance Guard] Krujed
Görev sayısı: 12
Önceki seri: Sorcery
Sonraki seri: Great Battle

Legless Devil chat görevleri, 66. seviyede Ronark Land Base‘de açılan ve 12 görevden oluşan bir chat görevleri serisidir.


[Legless Devil] Attack of the Devil Army

Ronark Land Base’de town’da bulunan [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed ile konuşarak Legless Devil chat görevleri serisini başlatıyoruz.

[Legless Devil] Base Defense I

[Legless Devil] Base Defense I

Serinin ikinci görevi [Legless Devil] Base Defense I‘de, [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed bizden 30 adet Demon’s Pawn öldürmemizi istiyor.

İstenen sayıda Devil’s Pawn öldürdükten sonra görevi yine [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed’e teslim ediyor, sıradaki görevimiz olan [Legless Devil] Base Defense II‘yi alıyoruz.

[Legless Devil] Base Defense II

[Legless Devil] Base Defense II

[Legless Devil] Base Defense II görevinde, yine [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed bizden bu kez 40 adet Forwird öldürmemizi istiyor.

40 adet Forwird öldürdükten sonra görevi [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed’e teslim ediyor, 5.000.000 EXP ve 100 NP ödülümüzü aldıktan sonra sıradaki görevimiz olan [Legless Devil] Base Defense III‘ü alıyoruz.

[Legless Devil] Base Defense III

[Legless Devil] Base Defense III

Sıradaki görevimiz [Legless Devil] Base Defense III’te [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed bu kez de 50 adet Forwird Warrior öldürmemizi istiyor.

50 adet Forwird Warrior öldürdükten sonra görevi [Base Advance Guard] Crable / [Base Advance Guard] Krujed’e teslim ediyor, sıradaki görevimiz olan [Legless Devil] Triump‘ı alıyoruz.

[Legless Devil] Triumph

[Legless Devil] Triumph

[Legless Devil] Triumph‘da, El Morad Castle’da bulunan [Captain] Falkwine / Luferson Castle’da bulunan [Captain] Fargo ile konuşmamız isteniyor.

İlgili NPC ile konuştuktan sonra sıradaki görevimiz olan [Legless Devil] Silent Evil‘i alıyoruz.

[Legless Devil] Silent Evil

[Legless Devil] Silent Evil

Ronark Land Base’e dönerek [High Priest] Maia / [High Priest] Majal ile konuşuyoruz.

[Legless Devil] What is the Devil afraid of?

[Legless Devil] What is the Devil afraid of?

[High Priest] Maia / [High Priest] Majal bizden 3 tane Fruit of Old Rotten Tree ve 3 tane Troll Blood istiyor.

Fruit of Old Rotten Tree
Ancient’lardan düşürebilirsiniz.
Troll Blood
Troll’lerden düşürebilirsiniz.

3x Fruit of Old Rotten Tree ve 3x Troll Blood topladıktan sonra görevi [High Priest] Maia / [High Priest] Majal‘a teslim ediyor, sonraki [Legless Devil] This isn’t Enough görevimizi alıyoruz.

[Legless Devil] This isn’t Enough

[Legless Devil] This isn't Enough

[High Priest] Maia / [High Priest] Majal bizden El Morad Castle / Luferson Castle’a giderek [Priest] Minerva ile konuşmamızı istiyor.

Minerva ile konuşuyor ve bir sonraki görevimiz [Legless Devil] Effective Method‘u alıyoruz.

[Legless Devil] Effective Method

[Legless Devil] Effective Method

[Priest] Minerva kendisine 2 adet Stone of Life ve 10 adet Water of favors teslim etmemizi istiyor.

Stone of Life
Sundries’den alabilirsiniz.
Water of Favors
Pot satıcısından / pazardan alabilirsiniz.

İlgili sayıda eşyaları topladıktan sonra görevi [Priest] Minerva’ya teslim ediyoruz ve sonraki görevimiz olan [Legless Devil] The Devil is gone now!‘ı ve bu görevde ihtiyacımız olacak Holy Water of Redemption’ı alıyoruz.

Holy Water of Redemption

[Legless Devil] The Devil is gone now!

[Legless Devil] The Devil is gone now!

Ronark Land Base’e dönerek [Priest] Maia / [Priest] Majal‘a Holy Water of Redemption‘ı teslim ediyoruz ve sonraki [Legless Devil] Root of Evil görevimizi alıyoruz.

[Legless Devil] Root of Evil

[Legless Devil] Root of Evil

[High Priest] Maia / [High Priest] Majal, [Legless Devil] Root of Evil görevinde El Morad Castle / Luferson Castle’a giderek [Captain] Folkwein / [Captain] Fargo ile konuşmamızı istiyor.

[Legless Devil/Boss] King of Devil Tribe

[Legless Devil/Boss] King of Devil Tribe

Geldik serinin son görevine. Bu görevde [Captain] Folkwein / [Captain] Fargo bizden Eslant’ta bulunan [King of Forwird] Kihol (574,927) adlı boss’u öldürerek, içinden çıkan Symbol of Demon King’i kendisine teslim etmemizi istiyor.

Symbol of Demon King

Kihol’u öldürüp Symbol of Demon King’i aldıktan sonra görevi Folkwein / Fargo’ya teslim ediyor ve 45.000.000 EXP, 100 NP ve 3 Certificate of Victory ödülümüzü alarak Legless Devil chat görevleri serisini noktalıyoruz.


Diğer Knight Online görevlerine sıralı bir şekilde buradan ulaşabilirsiniz.

Sorcery Great Battle