KO Rehberi

NTTNow Rehberi (Yeni Sunucu Kaydı)

NTTNow Rehberi (Yeni Sunucu Kaydı)

Merhaba Şövalyeler,

Açtığımız en yeni sunucular olan Sirius, Altar ve Vega‘da oynamak için kullanmanız gereken NTTNow mobil uygulaması hakkında detaylı bilgileri bu konuda bulabilirsiniz.

1. NTTNow indirme

Android telefonlar için

Eğer Android işletim sistemli bir telefonunuz var ise NTTNow uygulamasının apk dosyasını direkt telefonunuza indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Eğer Android kullanıcısıysanız ve yukarıdaki link ile yükleme yapamıyorsanız alternatif indirme linkimize ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

iOS telefonlar için

Eğer iOS işletim sistemli bir telefonunuz varsa, NTTNow uygulamasını indirmek için App Store’a NTTNow yazarak aratabilir ya da App Store mağazasına hemen gitmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.


2. Telefon numaranızı doğrulayın

NTTNow uygulamasını telefonunuza indirip yükleyin ve uygulamayı çalıştırın. Karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran gelecektir.

NTTNow Rehberi
 1. Bu ekranda ülke kodunuzu seçtikten sonra telefon numaranızın başına 0 koymadan giriş yapın ve “NEXT” butonuna basın.
 2. Bir dakika içerisinde telefonunuza gelecek olan SMS’de yer alan 6 haneli kodu uygulamaya girin ve “CONTINUE” butonuna basın.

Yukarıdaki iki adamı tamamladığınızda telefon numaranızı cihazınıza indirdiğiniz NTTNow uygulamasını kayıt etmiş olacaksınız.

Dikkat

 • Android işletim sistemli cihazlarda uygulama telefonunuza gelen mesaj içerisindeki kodu otomatik olarak alır, kodu sizin yazmanız gerekmez.
 • IOS işletim sistemli cihazlarda telefonunuza gelen mesaj içerisinde kodu kendi eliniz ile yazmanız gerekir.
 • Uygulamaya telefon numaranız ile kayıt yaptıktan sonra tekrar başka bir telefon numarası ile aynı cihazdan kayıt olamazsınız.
 • NTTNow kaydı tamamlandıktan sonra kayıt yaptığınız numara ve cihazı başka bir NTTNow kaydı için kullanamazsınız.
 • NTTNow uygulaması sim kartın olmadığı cihaz ve uygulamalar (Örnek: Tablet ve Emülatörler) ile kullanılamaz.
 • Her bir NTTNow kaydınız ile yeni sunucularda sadece bir hesaba sahip olabilirsiniz.
 • Teknik arıza görülmediği taktirde hesap paylaşımı ve hesap satımı yaptığı tespit edilen kullanıcılar müşteri hizmetlerinden destek alamaz.

3. Yeni sunuculara kayıt olun

Sirius, Altar ve Vega sunucuların giriş yapmak için NTTNow kaydı sonrasında Knight Online internet sitesinden aşağıdaki adımları izleyerek kayıt işleminizi tamamlamanız gerekmektedir.

 1. Knight Online internet sitesine gidin: nttgame.com/knight
 2. GİRİŞ butonuna basın.
Yeni Sunucu Kaydı
 1. NTTGame hesabınıza giriş yapın.
NTTNow Rehberi
 1. YENİ SUNUCU – KAYIT İŞLEMİ butonuna basın.
Yeni Sunucu Kayıt İşlemi
 1. Karşınıza çıkacak ekranda YENİ SUNUCULARA KAYIT OL butonuna basın.
Yeni Sunuculara Kayıt Ol
 1. Bir sonraki ekranda NTTNow uygulamasına kayıt ettiğiniz telefon numarasını başına 0 koymadan ülke kodu birlikte yazın ve DOĞRULAMA KODU GÖNDER butonuna basın.
NTTNow Rehberi

Not: Eğer NTTNow uygulamasına telefon numaranızı kayıt etmediyseniz bu bölümde Data not found hatası alabilirsiniz.

 1. Bu ekranda NTTNow uygulamasının mesajlar bölümüne gelen son ve yanında NOT USED yazan 6 haneli kodu girin, ONAYLA & KAYIT OL butonuna basın.
Yeni Sunuculara Kayıt İşlemi

Tebrikler yeni sunucular için kaydınızı tamamlamış bulunuyorsunuz ve Sirius, Altar ve Vega sunucularından dilediğinize giriş yaparak oynayabilirsiniz.

Yeni Sunuculara Kayıt İşlemi

Detaylar

 • Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden alınmış bazı hatlarda SMS iletilememe sorunu oluşmaktadır, bu kullanıcılarımız resmi belge ile Kıbrıs’ta yaşadıklarını ve hat sahibi olduklarını kanıtlamaları durumunda destek verilmektedir. Bu sorunu yaşayan oyuncularımız NTTNow bölümüne bilet göndererek destek talep edebilirler.
 • Yurt dışı telefon numaraları ile kayıt yapan oyuncularımız GM ekibi tarafından kaydı onaylandıktan sonra giriş yapabilmektedirler.
 • Şu kuralları asla unutmayalım: NTTNow programı tek telefon cihazı, tek telefon hattı, tek hesap prensibinde çalışmaktadır. Bir telefon numarasını bir hesabınız ile kaydettirdiyseniz bu numara ile bir daha kaydolmanız mümkün değildir. Ayrıca başarıyla oluşturulmuş bir kaydın sonradan değiştirilmesi mümkün değildir, bu yüzden dolayı lütfen kayıt olurken dikkatli olunuz. Sonradan gelecek numara değişikliği talepleri maalesef kabul edilememektedir.

Bazı NTTNow hata kodları ve anlamları

 • Please Use Device: NTTNow sadece hat takılabilen telefon cihazlarında çalışmaktadır, Eğer bu hatayı alıyorsanız, ya telefonunuz NTTNow ile uyumlu çalışmamaktadır, ya sanal emülatörden yada tablet üzerinden kayıt olmaya çalışıyorsunuzdur.
 • You have already registered with another device: Bu hata sizin daha önce farklı bir cihaz ile kayıt olduğunuzu göstermektedir. Hesabınız ile daha önce NTTNow’a kayıt olup olmadığınızı görmek için, nttgame.com/knight adresine girerek “YENİ SUNUCU – KAYIT İŞLEMİ” butonuna basınız, sonrasında açılan pencerede “YENİ SUNUCULARA KAYIT OL” seçeneğine tıkladığınızda daha önce kayıt olduysanız burada hangi tarihte hesabınızla kayıt olduğunuzu görebilirsiniz.Eğer bu ekrana ulaşamıyorsanız demek oluyorki o an siteye giriş yaptığınız hesabınızla NTTNow kaydınız bulunmamaktadır.
 • Data not found: Bu hata kodu, NTTNow’dan alınan kodun web sitesine girilmedi demektir. Bu hatayı alıyorsanız kaydınızı tamamlamak için App’den alacağınız kodu web sayfasına girmelisiniz.

Herkese iyi oyunlar diliyoruz!

NTT Game

Kaynak: https://forum.nttgame.com/forum/showthread.php?507547-NTTNow-Rehberi-(Yeni-Sunucu-Kaydı)-Güncellendi
Yukarı
KO Rehberi
KO Rehberi
KO Rehberi