Ana Sayfa/Güncelleme Notları/Knight Online Güncelleme Notları | 25.01.2024
Knight Online Güncelleme Notları | 25.01.2024

Knight Online Güncelleme Notları | 25.01.2024

ko gb 970x250 item

25 Ocak 2024 tarihinde, uzun yıllardır oyuncular tarafından oynanan efsanevi MMORPG oyunu Knight Online’ın son güncellemesi yayınlandı. Bu güncelleme, oyuna çeşitli yenilikler ve iyileştirmeler getirdi. Bu makalede, Knight Online’ın 25 Ocak 2024 güncellemesinin ayrıntıları ve oyuna getirdiği yenilikler hakkında bilgi bulacaksınız. Bu güncelleme ile oyuna eklenen yeni içerikler, düzenlenen görevler ve yapılan iyileştirmeler hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

* Ronark Land Bowl bölgesinde 3 saatte bir Lupus Boss‘u ortaya çıkacaktır. (Respawn süresi ileri ya da geri rastgele olarak değişiklik gösterebilir.) (4 Hafta)
– Eski Lupus bossu ile aynı eşyalar düşmektedir.

* 25 Ocak – 22 Şubat tarihleri arasında TR Saatiyle 19.00 – 03.00 arası %50 EXP, +10 NP ve +10 Ladder Point etkinliği aktif olacaktır.

* Etkinlik hatırlatması;
7 Şubat – 7 Mart tarihleri arasındaki 4 hafta içerisinde Akara’nın Sunağı üzerinden 20 veya daha fazla “I Will Continue Playing Knight Online” amblemi alan oyuncularımızın “Görevleri Sıfırlanacaktır.” (7 Mart tarihinde Görev sıfırlama gerçekleştirilecektir. Görev sıfırlama hesapta bulunan bütün karakterleri kapsamaktadır.)

* PUS indirimi başlamıştır.

* Border Defense War, Chaos ve Juraid Temple ödül sıralaması değiştirilmiştir. Yeni sıralamaya göre değerli olan ödüller ilk sırada gelecektir. (Örnek; Juraid Temple ödülünde önce gem sonra talisman fragment gelecek şekilde düzenleme yapılmıştır.)
– Ödüllerle ilgili herhangi bir değişiklik yapılmamıştır.

* Buy merchant aramasına eklenen eşyalar;
– Fortified Sterling Silver Gemstone
– Fortified Minotaur Earrings
– Fortified Lich King’s Earrings
– Fortified Cockatrice Earrings
– Fortified Lillime’s Earrings

* Parti Warboard Arayüzü kalınlığı, küçülecek şekilde değiştirilmiştir.
– Parti Warboard arayüzü kapaldığında pencere sağ tarafta olan şekle dönecektir.

image

* Main iconlar değiştirilmiştir.

image

* Duration item eşyasının debufflara kullanılmış gibi gözükmesi durumu çözülmüştür.
– Malice
– Massive
– Torment

* Genie kullanımı sırasında hedef yaratığın ölmesi durumunda, hedefin başka yaratığa geçmemesi ve karakterin ölen yaratığın konumuna yürümesine sebep olan bir sorun giderildi.

Paylaş: